Jdou dve blondýny po poušti a jedna je oblecená ve svetru a ješte sebou táhne dvere od auta. Ta druhá na ní divne zírá a ptá se: "Proc máš ten svetr?" "Víš, to až mi bude vedro, tak abych si mela co sundat." "A na co ty dvere?" "No, až mi fakt bude horko tak si pootevru okýnko."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 9x
         

 
Prijde chlap domu a povídá manželce: Ty vole stará vyhrál jsem dvacet milionu, to je super, to bude dovolená. Stará na to nic, tvárí se smutne, jakoby to vubec nebrala. A chlap na ní: Ty jo ty me vubec neposloucháš já ti tady cpu do hlavy že sem vyhrál dvacet melounu a že si koupíme porádnej barák a fáro a ty nic. Stará se na nej podiva a rekne dneska mi umrela máma, takže tobe tchýne. Chlap se trochu rozesmutní a rekne Jo, když se daří, tak se prostě daří !
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 3x
         

 
Jde pan po hrbitove a vidí, jak nad hrobem beduje jiný muž: "Tys nemel zemrít, tys nemel zemrít!" Kolemjdoucímu to nedá a ptá se: "Nekdo z vaší rodiny?" "Ale ne, leží tu první manžel mé ženy
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 5x
         

 
Jeník se vrátí domu a deda se ho hned mezi dvermi ptá: "Kde jsi byl celý den?" Jeník: "Ale, šel jsem na zkušenou, dedo." Deda: "Tak je to správné, synku, lepší na zkušenou než na pannu."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 7x
         

 
Jde blondýnka po ulici a najednou vidí na sloupu verejného osvetlení inzerát, že nekdo pronajme byt. Klepe na sloup, když kolem jde jiná blondýnka a ptá se: "Co to deláš?" "Klepu, ale nikdo neotvírá." Druhá blondýnka odpoví: "To se divím, když se u nich doma svítí."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 15x