Supermuž letí nad New Yorkom a vidí zázracnou ženu, jak leží na balkóne s roztáhnutými nohami. A tak si pomyslí že využije situaci, pomiluje ženu, a když je tak rychlý ona to ani nepozná a on si prijde na svoje. Vtom se zázracná žena probere a ptá se: "Co to bylo?" A na ní ležící neviditelný muž povídá: "Nevím, ale strašne to bolelo!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 6x
         

 
_.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-do telefonu se vam dostala voda !!! _.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.-"-._.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 74x
         

 
Starík nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dedek se ptá ridice: "Na copak tam vpredu máte tu hvezdicku?" "Byl jste na vojne? To je zamerovac, neco jako muška na pušce. Když se mi nekdo dostane pred kapotu, zamerím, dupnu na plyn a bum... a je po nem!" Jedou dál, když se pred nimi objeví duchodce na prechodu. Tak ridic rekne: "Tak koukejte ted zameruju." Dupne na plyn a v poslední chvíli se stihne uhnout. Najednou strašná rána. Ridic se otocí, co se deje, dedek vzadu vycítave kývá hlavou: "Hmm, mel byste si to nechat serídit, kdybych toho duchodce nevzal dvírkama, tak jsme ho nesejmuli."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 0x
         

 
Přijde chlap z hospody domů a povídá ženě: "Hádej, co mám v pravé kapse začíná to na F" ... žena chvíli přemýšlí a ptá se váhavě: "Fialky?" "Ne, flašku rumu a co mám v druhé začíná to na E" "Tak to teda nevím" "Eště jednu!"
H l a s u j :
Přidal: Leniška    Posláno: 1x
         

 
Víte, jak se jmenuje nejdelší chlup na kunde? - Odkapávac.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 9x