Letí letadlo v 10000 metrové výšce když v tom vypadne jeden motor. Jeden pozorný chlap říká ,,Pane pilote hoří nám motor" v letadle nastane totální panika. Když pilot lidi uklidní tak začne rozdávat letuškám a stewardům jakési batohy. ten pozorný chlap si všimne, že to jsou padáky a říká: ,,pane pilote vždyť to jsou padáky!" a pilot na něj: Já vím, než vy spadnete tak my skočíme pro pomoc.
H l a s u j :
Přidal: Freezer    Posláno: 1x
         

 
Věž na letišti dostane naléhavou zprávu:
"Tady OK-3, voláme kontrolu. Nemáme benzín, žádné instrukce!"
Službu konající muž zezelená a rychle uchopí mikrofon:
"Tady kontrolní věž, volám OK-3. Neztrácejte hlavu! Nepodléhejte panice. Popište významné body terénu pod sebou!"
Nastane chvíle mučivého ticha. Ve sluchátkách to najednou zašramotí. Konečně!
"Tady OK-3, volám kontrolní věž. Jsem ještě na letišti a nemůžu se dočkat tankovacího vozidla."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 1x
         

 
Prijde pán do zeleniny a povídá: "Prosil bych dve mrkve." Prodavacka je prinese, pán zaplatí a narve si obe do uší. Druhej den zase: prijde pán, rekne: "Máte mrkve?" Zdešená prodavacka: "Jo." "Tak bych prosil dve." Prodavacka prinese dve mrkve a chlap si je narve do uší. Prodavacce to vrtá hlavou a rozhodne se, že jestli prijde pán znovu, rekne mu, že mrkve nejsou. Pán fakt prijde i tretí den a ptá se: "Máte mrkve?" Prodavacka nato: "Ne!" "A co okurky, máte?" Prodavacka, že má a chlapík na to: "Tak mi dejte dve." Dostane dve okurky a narve si je do uší. Prodavacka je strašlive zvedavá, už to nevydrží a zeptá se: "Prosím vás, pane, proc si rvete ty okurky do uší?" Pán: "No když nemáte mrkve..."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 33x
         

 
Co uděláš, když ti malomocný podá ruku? Vrátíš mu ji.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 7x
         

 
Jde chlápek po ulici a táhne za sebou mrtvýho kone. Potká ho jinej maník a povídá: "Hele vole, nac táhneš toho tuhýho kone?" a on odpoví: "Když mi s nim pomužeš, tak ti to povím!" "Dobrá, ujednáno," maník bafne toho kone a jdou s ním dál. Takhle potkají asi pet lidí a všichni se k nim pridají a táhnou toho kone spolu. Když ho dotáhnou k baráku, kde majitel kone bydlí, tak se zase ptají a on jim rekne, at mu ho pomužou vynést do desátého patra, kde že jako bydlí. Tak jo, vynesou toho kone nahoru a zase chtejí vedet, proc takový práce s mrtvým konem a on zase na to, at mu helfnou naložit toho kone do vany. Tak jo, naloží kone do vany a odcházejí a zase se ptají, proc že jako chtel toho zheblýho kone naložit do vany. A on na to konecne odpovídá: "To máte tak, já mám bráchu a ten prijde vecer z práce, no a vejde do koupelny, bude se chtít vykoupat a uvidí tam toho kone, pribehne za mnou a bude vyvádet, že ve vane je mrtvej kun. A já reknu: 'No a..!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 27x