Na sexuologickém seminári se ptá prednášející, kolik kdo zná zpusobu soulože. Vzadu se hlásí nejaký borec a kricí: "Padesát pet, padesát pet!" "Pockejte, vezmeme to poporade", povídá ten prednášející. "Tak, kolik jich znáte treba vy?" "Pet." "A vy?" "Sedm." "A treba vy?" "Jeden..." "Jenom jeden?" diví se prednášející. "Tedy, popište nám ho." "Žena leží na zádech, má mírne pokrcené roztažené nohy, muž leží na ní..." "Padesát šest!" rve ten z poslední lavice.
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 13x
         

 
"Pane doktore, každou noc se mi zdá hrozný sen. Jdu po ulici a vidím svou tchýni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!"
Doktor zvolá: "To je strašné, i mně z toho běhá mráz po zádech!"
"Ale to ještě nic není, pane doktore, teď vám popíšu toho krokodýla!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 16x
         

 
"Meli by jste se obcas také umývat," ríká lekár pacientovi. "Ale vždyt ja se umývam každý den!" "V tom prípade si musíte obcas také vymenit vodu!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 5x
         

 
Prijde slecna k sexuologovi a povídá: "Když jsem byla malá a zlobila jsem, maminka ríkala, že mi mezi nohama vyroste košte. A podívejte, už mi tam vyrašily chlupy od smetáku." Doktor na to: "Ale slecno, to je ve vašem veku úplne normální, to tam roste každému, i mne to roste." Slecna: "Tak mi to ukažte!" Doktor si stáhne kalhoty a slecna povídá: "Jé, vy jste ale musel zlobit; vám už tam roste i násada..!"
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 18x
         

 
Prijde ženská k doktorovi a povídá: "Pane doktore, mne hrozne smrdí z huby." A on na to: "Tak se na to podíváme. Dejchnete na me!" "Ale mne opravdu z tý huby desne smrdí." "Sakra ženská, jsem doktor." Tak ženská otevre hubu, dejchne na nej a doktor sebou sekne. Za chvíli se probere, odplazí se do vedlejší místnosti, sedne ke stolu a napíše recept. Napíchne ho na košte a podá do ordinace. Ženská ho popadne a cte: "Pro zacátek doporucuji kloktat hovna."
H l a s u j :
Přidal: Accer    Posláno: 10x